Wat is FENIX?

Een beetje technische uitleg: FENIX wordt gemaakt op basis van een nanotechnologie, waarbij acrylhars van nieuwe generatie thermisch is verhard. FENIX komt recht uit Italië en is van zin om zich met de grootsten, zoals kwarts en corian, te meten. Zijn uitzonderlijke technische kwaliteiten maken er een innoverend materiaal van dat zich perfect leent voor hoe hectisch het er tegenwoordig in de keuken aan toe gaat:

  • Er zijn geen vingerafdrukken op te zien (zelfs niet op de donkere kleuren)
  • Het is erg mat en weerspiegelt het licht niet
  • Het is erg gemakkelijk te onderhouden (het is niet poreus en is bestand tegen oplosmiddelen) en de antistatische behandeling stoot stof af
  • Het is ongelooflijk resistent tegen schrammen, wrijven, schuren en de hitte van warme schotels
  • Het is zelfherstellend, om kleine schrammen te doen verdwijnen heb je alleen een lap stof nodig en een strijkijzer

Batibouw 2017

Beeldbron: blog.arthur-bonnet

Op vlak van design is FENIX HET trendy materiaal van het moment dankzij zijn zijdeachtige ‘touch’ en zijn strakke, matte look.

Model Touch - Batibouw 2017

Èggo biedt vandaag FENIX aan in wit en in zwart. Meer weten en zelf ervaren hoe heerlijk FENIX aanvoelt? Al onze showrooms beschikken over FENIX-stalen en FENIX wordt ook in verschillende toonzaalkeukens van onze winkels gepresenteerd:

 

Gepubliceerd op 18.08.2017
Meer informatie

Wil je meer weten over éggo

Ontdek onze knowhow